איש הג'לי במקלדת

מומו טוענת את המשחק. אנא המתינו :)


שיחקו במשחק כבר
44,257
פעמים לפניכם
הוסף למועדפים
קישור למשחק:
קוד HTML:
איש הג'לי במקלדת
באמצעות מקשי החצים עזרו לאיש הג'לי לקפץ רק על המקשים המסומנים בירוק. היזהרו ממשבצות אדומות ושימו לב למאווררים המעבירים ממקום למקום, לגלגלים הכתומים שהופכים את המקשים וכו'.

המטרה היא לסיים כל שלב במספר הקפיצות הנמוך ביותר שיעניק לכם נקודה ירוקה. אם תצליחו לעבור במספר קפיצות גבוה יותר מהמקסימום, תזכו רק בנקודה כתומה או אדומה אך בכל זאת תעברו לשלב הבא.

אני אישית התמכרתי. חושבים שתצליחו לסיים את כל השלבים? נראה אתכם.

איש הג'לי במקלדת 223 אנשים rated: 71 / 100
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2020 ©